SGS

sgs_stotinki

 

SAP

SAP

Подкрепа

Списък на лицата, участвали в  Акциия “Жълти стотинки”

8 СОУ ПЧЕ- 1 Д  клас

8 СОУ ПЧЕ- 1 В клас

ЦДГ-30 “Мечо Пух”

Валя, Ники, Яна

ОУ “Цанко Церковски” с. Средище

Емилия Иванова Христова

СОУ “Д.Дебелянов”

Балет “ Елемент”

ОДЗ 13,гр.Варна

“Галерия на втория етаж”

Милена Костуркова

Габи и Поли Димитрови

Училишще “Климент Охридски”

ОУ “Ех. Антим Първи”

ДГ “Синчец”, гр.Варна

Борислава Николаева

Училище “В.Друмев”

ДГ “Петър Берон”

Сдружение “Клуб МСН”гр. Бургас

Триада ООД, гр.Тервел

ЕТ “Иван ИВанов”

Йoрданка Димитрова

ОУ “Д.Талев”, гр.Пловдив

Антония Николаева Кoлева

Елена Димитрова Абаджиева

Ученическо Общежитие

Мария Иванова Димитрова-Добрева

Читалище “Йордан Йовков”,гр.Добрич

Отворителна изложба “Звезден свят”, гр. Добрич

Станислав Киров

Сдружение “Клуб МСН”, гр.Добрич

Кремена Кoлева

“Валентино” ООД, гр.Варна

Светла Стефанова Демирева

АУТО3П България ООД

СОУ “П.Р.Славейков”

OFFICE1SUPERSTORE

Емилия Динчева Николаева

Пламен Тодоров СТоянов

ПГ при ОУ “З.Стоянов”

Частна езикова школа, Светла Маринова

ЛДГ”Бриз”, гр.Варна

Еко Център Монтесори,, гр.Варна

ПМГ “Иван Вазов” гр.Добрич

Марияна Василева

Светлана Йовчева

“ЗИКА ГРУП” ЕООД

ОДЗ 13 “Детска радост”

ОУ “И.Вазов”

АВТОМИВКА КРАСИ

ОДЗ “Слънце” гр.Вършец

Антония Николаева Колева

ХОБИС КЛУБ, гр.Добрич,Светла Василева Стоева

СОУ “Д.Талев, гр.Добрич

ПК-Б при ОУ “В.Априлов”

ОДЗ 11 “Детски свят”, група Усмивка

Професионална гимназия Ломоносов, гр.Добрич

Стойка Проданова

АИАТУР Константин Бобчев

СОУ “Св. Патриарх Евтими”

СОУ “Св. Седмочисленици”

ОУ “Стоян Михайловски”

НУ “П.Р.Славейков”

ОУ “Антим Първи”

ОУ ”Алеко Константинов”

ОУ ”Св. Климент Охридкси”

СОУ “П.К.Яворов”

ЦДГ “Светлина”

ЦДГ “ Искра”

Аптека “Арника”

ОУ “Райна Княгиня”

ОУ “Hристо Сmирненски”, с.Въглен

Светла Василева Стоева

Пламен Костурков

Жени ГЕРБ гр.Добрич

ХГ “ Св. Св. Кирил и Методи”, гр.Добрич

Стойка Стефанова

Мария Коленцова

 ЦДГ “ Искра” гр.Пловдив

ПГ СОУ “Васил Друмев”

ОДЗ 11 “Детски свят”, гр.Варна,

ПГ “З. Стоянов”, гр. Варна

ТТ Хахо Хихи, Гр.Варна

ЗКПУ, гр. Смолница, Петър Петров

ЕТ “Тера” , Тошко Тодоров

ЕТ “Спас Петров”

Кадир Хали

Калоян Дончев Асенов

МЕГАЛАН ООД

Захари Антонов Попов

Антония Николаева Колева

ОДЗ “Мир”, с. Игнатиево

ОДЗ “Дружба”, гр.Аксаково

Мария Василева Чукова

ПГТП Райко Цончев, гр.Добрич

СУ “Дора Габе”, гр.Добрич

Мариян Стоянов Иванов

ЗК “Победа”, с.Победа

ЗП Петър Енчев

АГРОХИМИКАЛИ ООД

ЧЗС Георги Желязков Тодоров

ЗКПУ Методиево, с.Методиево

ЕГ “Гео Милев”, гр.Добрич

Жулиде Реджеб

ХОБИСКЛУБ  Светла Стоева

Грета Иванова Георгиева

Виктория Барбова

ПГВМ “Проф. Д-р. Георги Павлов”

Красен Мирославов Ненчев

СОУ “Св. Климент Охридкис”, гр.Аксаково- Трети В клас

СОУ “Св. Климент Охридкис”, гр.Аксаково- подготвителен А клас

Недка Николова Узунова

10 Б клас на 2 СОУ, гр.Търговище

Средношколско Общежитие, гр.Враца

Красен и Христо Ненчеви

Емил Иванов Караиванов

Сашка Димитрова Аспарухова

Лидия Маркова

ОУ “Св. П. Хилендарски”, с.Стоил Войвода

Джейхан Бирханов Джамилов

ПГТ “Иван Вазов”

33 ОУ , Анна Тодорова” от 6 в клас

Тихомир Николов

Васил Минчев Чуков

Самуил Чавдаров Попов

ОУ “Даскал Димитрий”, гр.Кюстендил

Глобъл Лайтуъркс ООД

ПТГ “Юрий Гагарин”

Гимназия “Ив. Аксаков” гр.Пазарджик

НУ”Паисий Хилендарски” гр.Н.Загора

ОУ “Иван Вазов”,гр.Харманли, 5 и 6 клас

ОУ “Евлоги Георгиев”, Валентина Зашева

ОУ “Иван Вазов”- 8 Б клас

СОУ “Хр.Смирненски”, гр.Стара Загора

Хуманитарна гимназия, гр.Сливен

Ваня Славова, гр.Димитровград

XI СОУгр.Сливен- 4 Г клас

ОУ “гео Милев”, с.Конево, общ. Кърджали

СОУ “ Д-р Петър Берон”, гр.Свиленград

ПТСС “Хр.Ботев”

ПГЕ, гр.Сливен, целия екип на Мария Кари

ОУ” Иван Вазов”, гр.Харманли

11 ОУ гр.Сливен

Деница Драгомирова Добрева

Борислава Кузова

Вато Михайлов Милчев

ОУ с. Комунига

..и други

Ротари клуб Русе, и клубът на ротарианските съпруги – INNER WHEEL клуб Русе
<натиснете тук >